2020 Поло Стил Прилагодливи Безбол Капи Памук Прилагодливи Се Вклопува Мажи Жени Низок Профил, Црна Шапка Unconstructed Тато Капи

2020 Поло Стил Прилагодливи Безбол Капи Памук Прилагодливи Се Вклопува Мажи Жени Низок Профил, Црна Шапка Unconstructed Тато Капи

Това е достапна
DEN 106.56
Количината на стоката:

Копче затворање.Рака Мие Само. ❤Една големина одговара на повеќето со прилагодливи кука и јамка fastener. ❤Симпатична Стил уште и стилски, топла и популарна сега!. ❤Многу нежни и меки еден—тоа е удобен за носење и да ја задржите стилски!затворање. ❤Еден од еден вид стил - Целосно извезени, висока видливост, потресени дизајн кој може да биде поврзан со било облека!. ❤Добар Поглед - Овој класичен стил ззп ќе оди одлично со ништо, вклучувајќи го и вашиот костим за капење на сончев летен ден!Без разлика дали сте носат оваа капа со вас коса надолу, или користење на повеќе висина options и носи една симпатична конска опашка или неуредна пунџа, оваа капа нема да ви успее или на вашата забава стил.Фустан нагоре или надолу, се носат со фармерки или шорцеви, и во секое време!.Опис на производот✤✤Карактеристики : ➤Оваа унисекс бејзбол капа е погодна за мажи или жени, така што не мора да се грижите за разликите на стил помеѓу мажите и жените ➤Оваа капа е, исто така, перат и брзо се суши.Тоа е толку траен што не ќе го изгуби форма ➤Овој вид на безбол капа на добар абсорбента функција, и неговата мрежа дизајн може да се зголеми на пропустливост на шапка ➤ќе љубов материјал и тоа е одлично за работи без правење на вашата коса испотени. ➤Одличен подарок!Овој кул бејзбол капа е исто така убав подарок за вашето семејство, пријатели и љубители ➤Специјален подарок за секого : Одлична за сите сезони и обезбедува сенка додека работи брзо errands, маратони, уживајќи активности на отворено ✤✤Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет Пол : Унисекс Материјал : Полиестер Одговара за обемот на главата : 52-65cm/22.1-23.6" (Прилагодливи).Модерен, Трендовски и Лесен за носење.Многу нежни и меки еден—тоа е удобен за носење и да ја задржите стилски!Симпатична Стил уште и стилски, топла и популарна сега!Известување : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.Грижа Совет : за Рака мие со ладна вода или 30 степени препорачува.Не машина за миење или собори сува.Обеси се исушат да се задржи облик и форма.Пакетот вклучува : 1x Baseball капа✤✤Услугата : Доколку имате било каков проблем во врска со нашите предмети, ве Молиме испратете порака до нас,Ние ќе се обидеме да ја нашата најдобра услуга за да ги решат вашите проблеми.Ако примите вашата нарачка и да не се целосно задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било негативна или неутрална реакција, или отворени претензии да ни даде можност да се разреши ситуацијата.

Клучни карактеристики

100% brand new and high quality :
Gender:
Unisex Material
Fit for head circumference:
52-65cm/22.1-23.6 (Adjustable).
Fashionable, Trendy and Easy to carry. :
A very delicate and soft one—it is comfortable to wear and keep stylish! :
Cute Style yet and stylish, hot and popular now! :
Notice:
Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand.
Care Tip:
Hand wash in cold water or 30 degrees recommended. Do not machine wash or tumble dry. Hang it dry to keep shape and form.
Package include:
1xBaseball cap
✤✤Service:
If you have any problem about our items, Please send message to us,We will try to our best service to resolve your issues. :
If you receive your purchase and are not completely satisfied, please contact us before leaving any negative or neutral feedback, or open claims to give us the opportunity to resolve the situation. :

Слични производи во категоријата