elago MS1 Полнење Стојат Компатибилен со MagSafe Полначот - Премија Силикони Стојат Компатибилен со iPhone 13 Модели (2021) и iPhone 12 Модели (2020) [Црна] [Полнење Кабел Не се Вклучени]

elago MS1 Полнење Стојат Компатибилен со MagSafe Полначот - Премија Силикони Стојат Компатибилен со iPhone 13 Модели (2021) и iPhone

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

ELAGO Е ОТВОРАЈЌИ ГО ПАТОТ ЗА нови додатоци компатибилен со Mag Safe!Една од првите дизајни за да се СОЗДАДЕ ОД НУЛА е MS1 Стенд - СОВРШЕН ДЕСКТОП СТОИ за било која ситуација!Одлично за лична употреба или за подарок за секој со телефон компатибилен со Mag Safe полнач.Компатибилен со i Phone 13 и 12 модели.ПО ЛЕСЕН ПРОЦЕСОТ на ИНСТАЛАЦИЈА, СТЕНД држи вашиот Mag Safe компатибилен телефон во перфектен агол за да се земат двете телефон и видео повици - СОВРШЕНИ ЗА FACETIME и ВИДЕО КОНФЕРЕНЦИИ.ПОЛНЕЊЕ И да го КОРИСТИТЕ вашиот телефон во исто време!.ПРЕМИУМ СИЛИКОНИ се КОРИСТИ за ДА се создаде оваа прекрасна производот, така што тоа може да помогне да се заштитат вашиот телефон и на површината се наоѓа на.Силиконски СПРЕЧУВА ГРЕБНАТИНИ на површината тоа се темели на и ГО ЧУВА БЕЗБЕДНО ТАМУ со неверојатен зафат.Се ОРГАНИЗИРА КАБЕЛ НЕРЕДОТ СО дизајниран кабел cutouts; едноставно прикачите кабли во определен простор за да им ПОМОГНЕ ОДРЖИТЕ ВАШИОТ ОБЛАСТИ ЧИСТ И УРЕДЕН! (Кабел не се вклучени).НАПОМЕНА : за Да ја користите стојат правилно, вашиот телефон треба да има случај во кој е компатибилен со Mag Safe со магнети изграден во случај или нема случај во сите.elago е ДИЗАЈН КОМПАНИЈА ПРВО И ОСНОВНО.Нашето мото е ЕДНОСТАВНА СОФИСТИЦИРАНОСТ, бидејќи ние создаваме производи кои се КОРИСНИ И СТРАШНИ!НИЕ СЕКОГАШ се СОЗДАДЕ производи кои НИЕ САМИТЕ ги КОРИСТАТ, па знаеме ЌЕ ВИ се ЉУБОВТА!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата