На Hillman Група 45247 3/8 X 5-Инчен Full Нишка Од Не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки, 4-Пакет

На Hillman Група 45247 3/8 X 5-Инчен Full Нишка Од Не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Завртки, 4-Пакет

Това е достапна
DEN 403.20
Количината на стоката:

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 5.2".Пакет Ширина : 2.0".Пакет Висина : 1.5".Опис на производот Хексадецимален Завртки се завртки со шестоаголни глави и машина теми за употреба со лешник или во прислушувани дупка Оваа болт е компатибилен со стандардот ореви и подлошки на истата нишка на теренот, одделение и заврши Овие завртки се целосно навој.Од Производителот Хексадецимален Завртки се завртки со шестоаголни глави и машина теми за употреба со лешник или во прислушувани дупка.Оваа болт е компатибилен со стандардот ореви и подлошки на истата нишка на теренот, одделение, а заврши.Овие завртки се целосно навој.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата