Законска ClassicSeal (Порано BonaSeal)1GALLON

Законска ClassicSeal (Порано BonaSeal)1GALLON

Това е достапна
DEN 1799.76
Количината на стоката:

Печати на дрво, спречување на завршница од продорен.Минимизира танини крварат, особено на бел даб.Го намалува тенденцијата за sidebonding.Ја подобрува протокот и израмнување на завршница палта.Исклучително јасни, истакнувајќи вистинската боја на дрво.Законска Classic Seal е исклучително јасна waterborne sealer дека ја нагласува природната боја на дрво, минимизира жито се подигне и танини крварат.Обезбедува изгради слој и се спречува финиш од продира во дрво површината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата