Occus Костец Мото Додатоци CNC 7/8 22MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци за Aprilia АВТОРИТЕТ 850 2007-2012

Occus Костец Мото Додатоци CNC 7/8 22MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци за Aprilia АВТОРИТЕТ 850 2007-2012

Това е достапна
DEN 1041.60
Количината на стоката:

Боја : Сребро. - и издржливи,совршена замена за повеќето стандардни handlebars. -Ви помогне да се заштити род и да се справи & намалување на штета додека wresting. -Подобрување на удобноста & изедначи на возење. -Лесна инсталација, без Инсталација Настава.Спецификации : Количина : 1 пар (Лево и Право) Боја : црвена/сино/gold/црна/сребрена/титаниум/зелена/портокал Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Карактеристики : -Високо квалитетни и издржливи,совршена замена за повеќето стандардни handlebars. -Ви помогне да се заштити род и да се справи & намалување на штета додека wresting. -Подобрување на удобноста & изедначи на возење. -Лесна инсталација, без Инсталација Настава Fitment : Одговара за било кој стандарден мотоцикл со 7/8" (22mm) Дијаметар Справи со Бар Забелешка : ве Молиме да се осигурате овој дел ќе се вклопи во вашиот мотоцикл пред да купите.И да изберете боја ви се допаѓа.слика Покажуваат : Item специфики : Предмет тип : Grips Model име : Aprilia Item тежина : 0.12 kg Material тип : CNC Aluminum Item дијаметар : 0inch Item ширина : 0inch Item висина : 0inch Item должина : 0inch.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата