Г-дин Чиста Рака-Зафат Сите Намена Рефил Влошки, Пакување од 4, Бела

Г-дин Чиста Рака-Зафат Сите Намена Рефил Влошки, Пакување од 4, Бела

Това е достапна
DEN 2212.80
Количината на стоката:

МАГИЈАТА ГУМИЧКА РЕФИЛ ВЛОШКИ : Дизајнирани за употреба со Г-дин Чиста Магија Гумичка Рака-Зафат за да ви даде енергија и потпора треба да се справи со тешки мензи.ПОСИЛНО ОД КАЈГАНА : Г-дин Чиста Магија Гумичка Влошки се 2x посилна од водечките сите намена кајгана.БЕЗ ГРУБИ ХЕМИКАЛИИ : Обезбедува моќен чисти користејќи само вода.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Лесно-до-прикачите рефил влошки се еко-пријателска алтернатива за купување на нов scrubber.ЕФИКАСНА ГОЛЕМИНА : Секоја подлога во овој пакет од четири мерки 4.6" x 3.2" x 0.25" за практично складирање во фиоки, под мијалникот, или во чистење caddies кога не е во употреба.Чувајте ги вашите бања и кујна чист и уреден со Г-дин Чисти Рефил Влошки.Овие влошки се дизајнирани за употреба со Г-дин Чиста Магија Гумичка Рака-Зафат (се продава одделно) и да ви даде сила и потпора треба да се справи со тешки мензи на вашиот кујнски апарати, фурна врати, ѕидови, светлина прекинувачи, бања, и други површини.Кога во споредба со водечките сите намена кајгана спреј, ова scrubber со durafoam технологија е два пати посилен.На scrubber обезбедува моќен чисти користејќи само вода, без груби хемикалии, додаде.Плус, овие лесен-за-закачите рефил влошки се еко-пријателска алтернатива за купување на нов scrubber.Секоја подлога во овој пакет од четири мерки 4.6"" x 3.2"" x 0.25"" за практично складирање во фиоки, под мијалникот, или во чистење caddies кога не е во употреба.Г-дин.Чиста е доверлив и иконите чистење бренд.Како бренд еволуираше, на Г-дин Чисти карактер има останаа непоколебливи симбол на силата, храброста и цврстина на валкано.На Г-дин Исчисти во тоалет сад производи за чистење се направени за да го направат вашиот живот полесно и да се направи еден од животот непријатни задачи малку повеќе пријатни.Тоа е Г-дин Чиста Магија Гумичка знаете и љубов, но со уште повеќе средства за чистење моќ во вашата дланка!Нашата Рака Зафат карактеристики удобен, флексибилни се справи со што ќе ви овозможи да брзо и лесно да се движи во и надвор од аглите и чистат големи површини во флеш.Секој чистење подлога содржи микро-scrubbers да се справи со најтешките мензи.Она што е уште поважно, на обновливи се справи и refillable влошки значи дека ќе може да се чистат позелен и поефикасно со помалку отпад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата