ATHLIO 3 Pack Жените Racerback Тренингот Резервоарот Блузи, Водење Вежба Салата Кошули, Сува Фит Јога Атлетик Резервоарот Врвот

ATHLIO 3 Pack Жените Racerback Тренингот Резервоарот Блузи, Водење Вежба Салата Кошули, Сува Фит Јога Атлетик Резервоарот Врвот

Това е достапна
DEN 407.52
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење. **Предупредување : Цел +1 вообичаениот големина : ве Молиме следете ги големина примери подолу** (Ex : Големина "Мали" 5"6' ft. 116 кг. - Сликата Модел е Мерења.).ATHLIO тренингот Блузи се направени од Полиестер s база слој серија е додадена полиестер и spandex кој е совршен за испотени вежбање.Класичен Y-форма racerback за флексибилност и тенок форма.Еластичен и лесни ткаенини зголемите вашите перформанси за време на тренингот.Совршен за двете висок интензитет на вежбање и на секојдневните активности.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата