60pcs 3 Големини на 304 Нерѓосувачки Челик Кабелот Крајот Капи Круг Меморија Жица Крајот Капи Половина Drilled Дупка Топката Монистра Накит Крајот Совети за DIY Занаети Обе?

60pcs 3 Големини на 304 Нерѓосувачки Челик Кабелот Крајот Капи Круг Меморија Жица Крајот Капи Половина Drilled Дупка Топката Монистра

Това е достапна
DEN 191.76
Количината на стоката:

Она што Ќе Добиете : ќе добиете 60pcs нерѓосувачки челик кабелот крајот капи вкупно 3 големини, 20pcs за секоја големина, што е доволно за разни накит одлуки треба, исто така можете да ги споделите со вашето семејство или пријатели.Премиум Материјал : Изработени од нерѓосувачки челик, трајни и здрав, високо полирани и мазна површина, удобно да се допре, не е лесно да се скрши, да доведе слободни и никел слободни, анти - ' рѓа или ги кородираат, се безбедни за употреба.Големина Информации : Како слика покажува, кабелот крајот капи се во 3 димензии, 3 mm x 2 mm, 4 mm x 2,5 mm, 5 mm x 2,5 mm.Различни големини на круг крајот капи ќе се поклопува со разни накит проекти.Лесно да се Работи : Само да се стави некои лепак на дното на кабелот завршува, тогаш се придржуваат до кожа или кабли, лесен за употреба.Отворањето на крајот капа е совршен за користење со соодветен stringing материјали.Широка Примена : Овие крајот капа монистра може да се користи за да се направи вашиот личен накит занаети, како ѓердан, нараквица, обетки, копче за синџири, накит привезоци, чанта украси уметност дизајн и повеќе. 60pcs 3 Големини на 304 Нерѓосувачки Челик Кабелот Крајот Капи Круг Меморија Жица Крајот Капи Половина Drilled Дупка Топката Монистра Накит Крајот Совети за DIY Занаети Обетки Ѓердан Хривнија Спецификација : МАТЕРИЈАЛ : не 'рѓосувачки челик БОЈА : не' рѓосувачки челик боја, ГОЛЕМИНА : 3 големини, 3 mm x 2 mm, 4 mm x 2,5 mm, 5 mm x 2,5 mm Пакет Содржина : 20pcs Круг Кабелот Крајот Капи(3 мм x 2 mm) 20pcs Круг Кабелот Крајот Капи(4 mm x 2.5 mm) 20pcs Круг Кабелот Крајот Капи(5 mm x 2,5 мм) Карактеристики : DIY КАКО ВИ се ДОПАЃА : Тоа е време да се игра, вашата уметнички талент и да се создаде интересна и персоналните занаети со овие меморија жица крајот капа монистра, збогатувајќи вашиот секојдневен живот и остварување на практична работа УБАВ ПОДАРОК ИЗБОРИ : Можете директно да ги споделите овие половина drilled метал монистра со оние кои сакаат DIY проекти, или можете да го дизајн некои деликатна среќа шарм, и потоа да ги испратите на вашите пријатели и членови на семејството, правејќи ги да се чувствуваат вашата љубов и грижа .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата