Ултра Про Eclipse 9-Џеб ПРО-Врзивно средство-Небото Сино

Ултра Про Eclipse 9-Џеб ПРО-Врзивно средство-Небото Сино

Това е достапна
DEN 555.12
Количината на стоката:

Архивскиот-безбедно, киселина-бесплатни не-ПВЦ материјал.Има 360 картички во Ултра Про Палубата Заштитник на ракавите.Страна на вчитување џеб дизајн за да се спречи картички од лесно паѓа надвор.Тука во Ултра ПРО, ние секогаш сме во потрага по начини да се иновираат и да ги подобриме нашите производи, и се надеваме дека овие подобрувања се толку возбудлива за вас, како тие се за нас.На Eclipse Линија има Низа од предмети и Додатоци за сите игри и собирање потреби !.Eclipse Линија од Ултра ПРО Носи Најдоброто од Двата Светот од Стил на Издржливост.Битка Против Пријатели и непријатели во стил , да се патува со вашиот битка картички, Играње карти , или колекционерски картички безбедно со Eclipse линија.ДО вашиот Игра со Ултра PRO!.Црна веб материјал создава не се лизга на зафат за картички.Страна на вчитување џеб дизајн за да се спречи картички од лесно паѓа надвор.Еластична рака држи врзивно затворена кога не е во употреба.Тука во Ултра ПРО, ние секогаш сме во потрага по начини да се иновираат и да ги подобриме нашите производи, и се надеваме дека овие подобрувања се толку возбудлива за вас, како тие се за нас.На Eclipse Линија има Низа од предмети и Додатоци за сите игри и собирање потреби !Eclipse Линија од Ултра ПРО Носи Најдоброто од Двата Светот од Стил на Издржливост.Битка Против Пријатели и непријатели во стил , да се патува со вашиот битка картички, Играње карти , или колекционерски картички безбедно со Eclipse линија.ДО вашиот Игра со Ултра PRO!.Ултра Добрите Eclipse PRO 100+ Палубата кутии се компактен и лесен начин да се одржи до 110 стандардна големина картички во Палубата Заштитник на ракавите.Секој трајни картичка складирање кутија е опремен со авто-заклучување на капак дизајн со вграден-во палец рецка за лесен пристап до вашите картички (ракави, картички не се вклучени.).Ултра Добрите ексклузивни Chroma Fusion технологија овозможува целосно нетранспарентно назад.Со супериорен издржливост балансирана со одлична shuffle-чувствуваат, овие Палубата Заштитници на ракавите се идеални за турнирот употреба.ДО Вашиот Игра Со Ултра Про Заштитна Картичка Ракави.Ултра Добрите Eclipse ПРО-Врзива се Совршен Натпревар за да Ултра Добрите Eclipse Палубата Заштитник!Опрема и ДО Вашиот Игра со Ултра ПРО Додатоци.Црна веб материјал создава не се лизга на зафат за картички.Страна на вчитување џеб дизајн за да се спречи картички од лесно паѓа надвор.Еластична рака држи врзивно затворена кога не е во употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата