DA-ЛАЈТ 120IN Модел Б Прирачник Повлече Надолу на Екранот Мат Бела 4X3

DA-ЛАЈТ 120IN Модел Б Прирачник Повлече Надолу на Екранот Мат Бела 4X3

Това е достапна
DEN 5524.08
Количината на стоката:

Тип На Производ : Прирачник За Проекција На Екранот.Дијагонала Големина На Слика : 120. Aspect Ratio : 4 : 3. 74653 Гледање Област : 69" H x 92" W Карактеристики : -Совршени за училницата и сала за состаноци објекти. -Моделот Б колекција.Тип На Производ : -Manual.Планината Тип : -Ѕидот/Таванот се монтирани.Примена : -Boardroom/Office/Училницата.Екран Површината : -Бело.Screen Format : -Full screen/Видео формат (4 : 3).На Екранот Се Стекнат : -1. 0 (Стандард).Земја на Производство : -сад.Тивок Мотор : -Да.Димензии : Гледање Област 50" H x 67" W - Големина на Дијагонала : -84".Гледање Област 50" H x 67" W - Екран Висина : -50".Гледање Област 50" H x 67" W - Ширината на постојаниот Екран : -67".Гледање Област 50" H x 67" W - вкупна Ширина - страна на Страна : -73. 38".Гледање Област 50" H x 67" W - Генерално Длабочина од Ѕид - Напред-Назад : -2. 5".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата