Deko КАКО GmbH Sizoweb Табела Тркач Бадеми:, Лесен за употреба, Обновливи и Приспособливи во Должина (Cut & go) - Совршени за Украсување Сезонски, Свадба, Вечера и Партиските Мас

Deko КАКО GmbH Sizoweb Табела Тркач Бадеми:, Лесен за употреба, Обновливи и Приспособливи во Должина (Cut & go) - Совршени за Украсување

Това е достапна
DEN 767.76
Количината на стоката:

ПРИЛАГОДЛИВА ДОЛЖИНА : доаѓа во 7.8 x 984in или 11.8 x 984in улога.Едноставно се сечат во посакуваната должина.Покрива до 10 8ft маси.ПРЕКРАСНИТЕ БОИ : 40+ опции; идеален за било која прослава : Божиќ, ноќта на Вештерките, Св. Патрик & Родендени.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Едноставно исечете & go, без шиење или протриване!Водоотпорен, дамка, отпорен, силен, перат & ролни од рамномерно.СОФИСТИЦИРАН ИЗГЛЕД : висок квалитет на материјалите додадете елегантен допир на секоја маса или декорација.МАТЕРИЈАЛ : 75% Полиестер - 25 % Polyamide.Sizoweb Бадемово е дискретна, но сепак значајни боја.Позајми вашиот маса декорации Падот-како квалитет со дискретни кафеави тонови.Табелата се тркалаат во Орев е најдобро во комбинација со црвени нијанси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата