Скот Caldwell Нова Англија Револуција Autographed Натпревар-се Користи #6 Бел Дрес од 2020 МЛС Сезона - Autographed МАК Дресови

Скот Caldwell Нова Англија Револуција Autographed Натпревар-се Користи 6 Бел Дрес од 2020 МЛС Сезона - Autographed МАК Дресови

Това е достапна
DEN 7199.76
Количината на стоката:

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Дресови.Претставник на вашите омилени Нова Англија Револуција играч со овој autographed Скот Caldwell џерси.Тоа е дел од истиот натпревар-се користи униформа на Нова Англија Револуција ѕвезда носеше на теренот за време на 2020 сезона.Заедно со службен скратува и клуб логоа, овој автентичен adidas џерси карактеристики на играчот потпис низ назад за персоналните допир.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Скот Caldwell сувенири.Денвер Broncos сувенири.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата