Petstages Crunchcore и Криза Зеленчук Куче Џвакање Играчка - Крцкава Напукнување Звук Кучиња Љубов

Petstages Crunchcore и Криза Зеленчук Куче Џвакање Играчка - Крцкава Напукнување Звук Кучиња Љубов

Това е достапна
DEN 230.88
Количината на стоката:

ШИШЕ за ВОДА АЛТЕРНАТИВА КУЧЕ ЏВАКАЊЕ ИГРАЧКА : На Crunchcore Коска од Petstages беше создадена како безбеден избор за кучиња кои сакаат крцкава текстура и звукот на вода во шишиња.ТРОЈНО СЛОЕВИ НЕМА ДА ПРОПАДНЕ ДОДЕКА ЏВАКАЊЕ : за Разлика од пластични шишиња со вода, Crunchcore куче играчки беа направени за и кучињата да се џвака со тројна слоевит дизајн за да се прошири на долговечноста додека играте и chomping.Не се погодни за екстремни chewers.Го НАМАЛУВА ДЕСТРУКТИВНИ ЏВАКАЊЕ : Пренасочи вашиот куче далеку од вашите лични предмети со соодветен, крцкава џвакање играчка тие нема да бидат во можност да се спротивстави!.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ : Погоден за кучиња од сите големини и раси, Crunchcore куче џвакање играчки доаѓаат во широк спектар на големини.ИГРА БЕЗБЕДНО : Нема играчка е неуништив.Не оставајте ја играчки со без надзор на домашни миленици.Отстранете ја и заменете играчка ако се оштетат.Petstages Crunchcore куче џвакање играчки се дизајнирани како побезбедна алтернатива за шишиња со вода.Изградени со три трајни слоеви на гума и пластика за да се спречи играчка од губи својата форма и да се задржи вашето куче ангажирани за подолго време.За кучиња кои не може да се добие доволно на кои неодолива британија звук, Crunchcore куче џвакање играчки се идеално решение.Достапен во големини XS-големи.Не се погодни за екстремни chewers.БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА : Petstages chews се не-масло за јадење и се наменети за кучиња само.Како и со било џвакање играчка, ние секогаш да препорача следење на вашето куче употреба и замена по разумни носат, нема играчка е неуништив.Се отстранат, ако прекумерна потрошувачка се случува или поголеми парчиња од парче на ориз се chewed off.Знаете вашето куче е џвакање навики и забите сила, вашето домашно милениче безбедност е ваша одговорност.За дополнителни безбедносни информации, ве молиме посетете ја нашата Petstages безбедност страница за да го видиш нашите предложи 10 Џвакање Заповеди.Кучиња љубов британија и munching за сè, од пластични шишиња со вода за да дрво гранки.На крцкава линија на куче играчки од Petstages беше создадена како безбеден избор за кучиња кои сакаат оние крцкава звуци и текстури.За кучиња кои не може да се добие доволно на кои неодолива британија звук, Crunchcore и Криза Зеленчук куче џвакање играчки се идеално решение.Изградени со три трајни слоеви на гума и пластика за да се спречи џвакање играчка од губи својата форма и да се задржи вашето куче ангажирани за подолго време.Тие се обврзани да ги задржи вашите pup британија, за неколку часа!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата