Бебе Плажа Еден-Парче Костим за капење UPF 50+ -Сонце Заштитни Sunsuit

Бебе Плажа Еден-Парче Костим за капење UPF 50+ -Сонце Заштитни Sunsuit

Това е достапна
DEN 239.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Lycra Се Вклопуваат,Најлон.Бебе Плажа Еден-Парче Костим За Капење : Дајте Му На Вашиот Малку На Заштита Од Сонце. 3 Месеци(0-3 Месеци,до 6kg). 6 Месеци(3-6 Месеци,до 8kg). 12 Месеци(6-12 Месеци,до 10kg). 18 Месеци(12-18 Месеци,до 12kg).Дајте му на Вашиот Малку На Заштита од Сонце , Еластичен Најлон/Lycra Мешавина Обезбедува UPF 50+ "Одличен" Заштита од Сонце Rashguard.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата