HQRP Комплет AC Адаптерот и Батеријата компатибилен со TDK A33 A34 Живот на Рекорд Безжична Водоотпорна Говорникот A-33 А-34 Пренослива Батерија за Напојување PSU Кабелот Мреж

HQRP Комплет AC Адаптерот и Батеријата компатибилен со TDK A33 A34 Живот на Рекорд Безжична Водоотпорна Говорникот A-33 А-34 Пренослива

Това е достапна
DEN 742.80
Количината на стоката:

HQRP® Замена AC Адаптерот и Батеријата плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.AC Адаптер Текст : 100 V-240 V AC; Излез : DC 12 V, 2 A;.Батеријата Напон : 7.2 V; Капацитет : 2500 m Ah; Ni-Мз;.Безбедносни Карактеристики : Висока Ефикасност и Сигурност; Автоматско Преоптоварување cut-off;.Автоматско Топлинска намалување на-оф; Краток спој и во Текот Напон заштита; Ниска Пречки .Компатибилен Со TDK A33 A34 Живот на Рекорд Безжична Водоотпорна Говорникот A-33 А-34 Пренослива Батерија за Напојување PSU Кабелот Мрежа Адаптер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата