Електрични Метли Базен Кат Четка Правосмукалка Cleaning Tool Вшмукување Глава Фонтана со Правосмукалка Четка Вакуум Четка Базен Почиста Чистење прибор (Боја : Подот чет?

Електрични Метли Базен Кат Четка Правосмукалка Cleaning Tool Вшмукување Глава Фонтана со Правосмукалка Четка Вакуум Четка Базен Почиста

Това е достапна
DEN 1075.68
Количината на стоката:

Овој производ е силна адсорпција капацитет,е стабилна и не е лесно да се падне откако беше спроведен,и има силна practicability.Овој производ е направен од високо-квалитет на пластични материјали со густа текстура.Тоа може да се користи за долго време.Овој производ има одлична изработка.Тоа е тркалезна и мазна.Структурата е фирма и ќе не боли вашите раце за време на употреба.Ова специјално дизајнирани вакуум прилог ќе се пропустливи под притисок кога сте поврзани на базен лагер.Кога вакуум површина се блокирани или затворени на дното на базен,својата двојно сигурносен вентил може да се пушти вшмукување,со што се намалува притисокот на филтер пумпата и спречување на вакуум од привлекување на базен обвивка.Овој производ има широк спектар на апликации и може да се користат во базени за пливање,подови,ѕидови и други места.Спецификации : Предмет Тип : подот brush Material : plastic Width : 34.3 см/13.5 inch Net Тежина : 600g/21.16 oz Package : 1*кат четка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата