Emliviar 2-Светло Таванот Светлина, 12 Рамна Монтирање на Плафон Осветлување Тела, Масло Протри Бронза Заврши, 3040-2 ORB

Emliviar 2-Светло Таванот Светлина, 12 Рамна Монтирање на Плафон Осветлување Тела, Масло Протри Бронза Заврши, 3040-2 ORB

Това е достапна
DEN 1439.76
Количината на стоката:

Индустриски флеш планината светлина тела карактеристики на плоштадот метален кафез сенка и масло протри бронза заврши.Оваа гроздобер таванот светлина е совршен за кујна, спална соба, трпезарија, ходникот, entryway и foyer.Лесна инсталација.Ги вклучува сите монтажа хардвер.ETL наведени со една година гаранција.Тешко wired.Потребни 2 x E26 база сијалица(Max.60 W).Сијаличката НЕ се вклучени.Достапни сијалица тип : блескаво, LED, или CFL сијалица.Димензија : 11.5" x 11.5" x 5.5"(L x W x H).Димензија : 11.5" x 11.5" x 5.5"(L x W x H).Потребни 2 x E26 база сијалица(Max.60 W).Сијаличката НЕ се вклучени.Достапни сијалица тип : Блескаво, LED, или CFL сијалица.Тешко wired.Светлата НЕ се plug-in дизајн.Лесна инсталација.Ги вклучува сите монтажа хардвер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата