Можам Да Направам Сите Нешта Преку Христос Пеперутка Уметност - Верски PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Можам Да Направам Сите Нешта Преку Христос Пеперутка Уметност - Верски PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Библијата Писмото инспирација е твое со овој позитивно размислување стих од Philipians 4 : 13 - можам да направам сите нешта преку Христос, кој ги зајакнува мене.Совршен за Католиците, Баптисти, Methodists, или било кој љубител на Исус и Бог.КЛИКНЕТЕ НА НАШИОТ БРЕНД ИМЕ за да се види слична облека.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Библијата Писмото инспирација е твое со овој позитивно размислување стих од Philipians 4 : 13 - можам да направам сите нешта преку Христос, кој ги зајакнува мене.Совршен за Католиците, Баптисти, Methodists, или било кој љубител на Исус и Бог.КЛИКНЕТЕ НА НАШИОТ БРЕНД ИМЕ за да се види слична облека.Кој инспирирачка библијата стих и убави пеперутки, тоа го прави голем дар за христијаните, пастири, и ѓакони.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата