Бош 2608584652 Progressor Дупка Видов, 89mm Ø, 15см x 8cm x 20cm, Сина

Бош 2608584652 Progressor Дупка Видов, 89mm Ø, 15см x 8cm x 20cm, Сина

Това е достапна
DEN 1063.68
Количината на стоката:

Дијаметар : 89mm.Боја : Сина.Сечење на квалитет зависи од правилната брзина и coolant користи.Дупчење на Длабочина : 40 мм.Производ Димензии : x 15cm 8cm x 20cm.Сечење на квалитет зависи од правилната брзина и coolant користи (види оперативни инструкции).Материјал : ХСС bi-метал.Дупчење на длабочина : 40 мм.Опис на производот Бош е водечки производител на додатоци за алат и е на врвот снабдувач на сложувалка ножеви, чекан вежба битови, chisels и кружни пили ножеви.Бош, исто така, е една од водечките производителот на sabre видов ножеви, holesaws, додатоци за мулти-секачи, обложени абразиви, абразивни fleeces, сунѓери и шрафцигер битови.Сè, од еден извор - целосен опсег во исклучителен квалитет на производот.Сет Содржи : 1 x PROGRESSOR Holesaw 89.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата