Кујна Капак Организаторот за, Плочи, Сечење на Табли Bakeware, Ладење Полици, Лонци & Тави, кои Служат Тави, и Обновливи Контејнери, тенџере багажник,SUS 304 од не ' Рѓосувачк

Кујна Капак Организаторот за, Плочи, Сечење на Табли Bakeware, Ладење Полици, Лонци & Тави, кои Служат Тави, и Обновливи Контејнери,

Това е достапна
DEN 295.20
Количината на стоката:

Цврсти и тешки изградба : Направен од нерѓосувачки челик SUS304, пан и капак решетката е повеќе здрав.Не corrision, рѓа-отпор и водоотпорен.Задебелена и супер тежина база обезбедува тоа да се чува далеку од мало и wobbly.Тоа е полирани премачкани, трајни и лесни да се чистат.Анти-лизга гумени долната дизајн чува цврсти како и далеку од гребнатини.Голем капацитет за складирање во компактна големина : 16.34"(L), 8.07"(W), 10.43"(H).Опремен со 6 персонални компјутери прилагодливи dividers,тенџере организатор решетката има 7 компјутери објекти, вклучувајќи тава,тава капак, сечење одбор, cookie лист, bakeware, griddles и коцки.Дизајниран со куките на двете страни, на пан решетката може да се откажам knifes, shovels и така натаму.Не се распадне .Нема повеќе да се распадне;.Нема повеќе слајд исклучен;.Нема повеќе pop-out.Направен исклучување премиум квалитет, од нерѓосувачки челик SUS304, тоа се тешки и трајни;.Голем капацитет во пристоен големина,во голема мера да им помогне одржите вашиот кујна чисти и уредни;.Опремени со 8 прилагодливи dividers, не само што се вклопува во малата големина bakeware,но исто така одговара на голема големина садови;.Полиран хром обложени, анти-corrision;.Не се потребни алатки, да се стави заедно во неколку минути, лесно собранието.Кабинетот Должина >= 17";.Кабинетот Висина >= 11".Многу клиенти се одрази на поголемиот дел од пан решетката е мало и не е здрав.Ние го зеде тоа во предвид и да се надгради тоа.Одржување далеку од мало, нашите пан организатор решетката е здрав.Нема повеќе мало; Нема повеќе да се распадне; Нема повеќе слајд исклучен; Нема повеќе pop-out.Направен исклучување премиум квалитет, од нерѓосувачки челик SUS304, тоа се тешки и трајни;Голем капацитет во пристоен големина,во голема мера да им помогне одржите вашиот кујна чисти и уредни;Опремени со 8 прилагодливи dividers, не само што се вклопува во малата големина bakeware,но исто така одговара на голема големина садови;Полиран хром обложени, анти-corrision;Не се потребни алатки, да се стави заедно во неколку минути, лесно собранието.На садови и тави капак организаторот одговара за повеќето големини предмети.Но, тоа не може да се одржи повеќе од 14 тенџере/пан капак.Исто така, тоа не може да се одржи на помалку од 5.5*7.7 садови.Кабинетот Должина >= 17"; Кабинет Висина >= 11".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата