adidas машки Спорт Изведба Мрежа Мидвеј долна облека (2-Pack)

adidas машки Спорт Изведба Мрежа Мидвеј долна облека (2-Pack)

Това е достапна
DEN 392.64
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 92% Полиестер, 8% Spandex.Увезени.Машина за миење со ладна со слични бои.Не-хлор кајгана.Собори сува ниска.Железо ниска.Перформанси mesh ткаенини обезбедува максимална вентилација.Влага управување можете да продолжите да се исуши.Плус-мека tagless корселе и супер мазна крои.Не-вози-up изградба.Mesh-наредени торбичка за поддршка и breathability.Adidas Climacool 2-pack долна облека може да се одржи all-time рекорд за вентилација.Микро mesh ткаенини ви држи кул, влага-wicking технологија ви држи сува и не-вози-up одговара ги држи фитинг право.во текот на целиот ден, секој ден.На Climacool 2-pack испорачува breathability во смешни суми со својата сите-во текот микро решетката ткаенина.Влага управување можете да продолжите да се исуши.Кадифен-мека tagless корселе и супер мазна крои испорачуваат супериорна удобност.Не-вози-up нога изградба држи се вклопуваат во согласност и го спречува зачестеноста.Mesh-наредени торбичка обезбедува поддршка и breathability.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата