Bolaz Плакета во Знак на Ѕидот Виси Добро Утро Сонце Лето Ѕид Уметност Знак Вратата Дома Декор Ѕид Pediment 11 x 6 инчи

Bolaz Плакета во Знак на Ѕидот Виси Добро Утро Сонце Лето Ѕид Уметност Знак Вратата Дома Декор Ѕид Pediment 11 x 6 инчи

Това е достапна
DEN 168.00
Количината на стоката:

Висок квалитет на печатење на ПВЦ да се реализира светла боја, вода доказ, траен ефект.Совршен знак за внатрешна и надворешна виси.Големина 11 x 6 инчи.Голема големина доволно за да бидат забележани од страна на семејството и на гостите.Вклучува виси јаже.Лесно да висат на ѕидот со овој виси јаже.Костим за внатрешна отворено за домашна употреба.Можете да ја обеси на влезната врата, соба вратата, кафуле, ресторан, ѕид позиција во близина на влезот.Мала тежина Плакета, лесно да се види и убав за дома декор.Тоа ќе биде совршен подарок за семејството и пријателите.На Bolaz Ѕид Знак Големина : 11 x 6 инчен Материјал : Високо квалитетни ПВЦ Внатрешна/Надворешна одобрување.Употреба : Вклучува виси јаже.Висат на ѕидот и со ова јаже.Еден двострано печатење.Светла боја, вода доказ, издржлив материјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата