Schlage Комерцијални ND80ELRHO62624VAE ND Серија Одделение 1 Цилиндрични Заклучување, Магацин Electrically Заклучен (Успеат Безбедно), Родос Лост Дизајн, Сатен Хром Финиш

Schlage Комерцијални ND80ELRHO62624VAE ND Серија Одделение 1 Цилиндрични Заклучување, Магацин Electrically Заклучен (Успеат Безбедно),

Това е достапна
DEN 7227.84
Количината на стоката:

УЛ наведени за 3-час оган вратата.Помалку заклучување цилиндри.Вратата опсег 1-5/8" - 2-1/8" за сите функции, освен ND85; 1 3/4 "- 2" за ND85. 1/2" фрли.Се тестирани на најмалку 3 пати 1,000,000-циклус ANSI Одделение 1 барање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата