Црна Прилагодливи Табела Нога Set - Сет од 4

Црна Прилагодливи Табела Нога Set - Сет од 4

Това е достапна
DEN 1847.76
Количината на стоката:

Нозете едноставно завртка во монтажа плочи.Четири 28" Долго x 2" со Дијаметар од метал нозе.Сет вклучува четири 28" Долго x 2" со дијаметар од блек метал нозе, четири 4-1/2" x 4-1/2" челик монтажа на плочи и #9 x 1" завртки.Нозете едноставно завртка во вклучена монтажа плочи. 220 lb.капацитет на ногата.На прилагодливи нога им овозможува на 1" прилагодување 28" до 29".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата