uxcell CCTV Камери Делови Месинг ќор-сокак Хексагонална Spacer M2x3 100Pcs

uxcell CCTV Камери Делови Месинг ќор-сокак Хексагонална Spacer M2x3 100Pcs

Това е достапна
DEN 227.04
Количината на стоката:

Име на производ : ќор-сокак Хексагонална Spacer;Конец Големина : М2 Машки да се Женски.Машки Конец Должина : 3мм;Големината на Телото : 3 x 3мм /0.12" x 0.12" (L*D).Overrall Големина(Приближно) : 6x 3мм/0.24" x 0.12"(L*D);Материјал : Месинг.Боја : Злато Тон;Нето Тежина : 21g.Пакет Содржина : 100(±2%)Компјутери x ќор-сокак Хексагонална Spacer.Хексагонална завртка навој стенд-оф изолација на машки-женски тип, со златен тон позлатен месинг изградба.Должина цитиран е хексагонална spacer должина, на хексагонални не пропадна лесно.Се користи за CCTV Камери Делови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата