iDesign PEVA Пластични Патки Туш Завеса, ПВЦ-Слободен Водоотпорен Лагер за Деца', Гости, Колеџ ученичкиот дом, Господар Бања, 72 x 72, Жолта и Портокалова

iDesign PEVA Пластични Патки Туш Завеса, ПВЦ-Слободен Водоотпорен Лагер за Деца', Гости, Колеџ ученичкиот дом, Господар Бања, 72

Това е достапна
DEN 746.16
Количината на стоката:

Polyethylene_vinyl_acetate.Увезени.WHIMSICAL ТУШ ЗАВЕСА : Пластични PEVA туш завеса со печатени патки одговара на стандард туш прачки.Совршен за дете бања, гостин е бања, колеџ dorm бања, тинејџер бања, и господар бања.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Направен со еко-пријателски, без мирис, ПВЦ-бесплатно, 100% водоотпорни PEVA материјал за својата погодност.'РЃА-ОТПОРНИ МЕТАЛ GROMMETS : Вклучува 12' рѓа-отпорни метал grommets со засилен врвот на насловот за лесно да виси.ЛЕСНО НЕГА : Избрише со влажна крпа и благ сапун за лесно чистење.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Туш завеса мерки 72" x 72", совршен за вашата бања.Опис на производот Inter Design ПВЦ Слободни Водоотпорен Патки Туш – Бања Завеса - Жолта/Портокал – 72" x 72" Од Производителот На Inter Design Патки Туш Завеса е еден чуден новина печати на еколошки ладен PEVA.Тоа е голема можност за деца и возрасни кои се уште се млади во срцето.i Designs висок квалитет, памук бања душеци коло од било бања оркестарот.Мека понудени во низа на модата s totes s туш завеси дојде во голем број на стилови и други половина, пластични s ПВЦ слободни туш облоги се разноврсна, може да се користи сам или со ткаенина завеса.Овие лесно се грижи производи се направени со засилен материјал за да се задржи облоги во место.Совршен за деца, гостин & master бањи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата