БЛУМ Ролери Лизгачки Песна Проширување, 1 Пар, 300 MM, Бела, BS430 E

БЛУМ Ролери Лизгачки Песна Проширување, 1 Пар, 300 MM, Бела, BS430 E

Това е достапна
DEN 472.80
Количината на стоката:

Ролери водич од челик, пластика-обложена 9001 Пластика Бела боја со Тркала.Должина : 11.81 инчен (300 mm) Auszugsverlust 69 mm;.Повеќето луѓе не сфаќаат тоа, но; Целосна; Selbstschließtechnik Zwangsführung Auszugsarretierung; еднострани.Кутија содржина : 1 Пар.Капацитет до 30 кг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата