3/8 90 Степен 2 Flute Карбид Забележување На Т.н Вежба

3/8 90 Степен 2 Flute Карбид Забележување На Т.н Вежба

Това е достапна
DEN 1792.80
Количината на стоката:

Карбид. 3/8" Сечење Дијаметар. 3/8" Месо Тело Со Дијаметар. 2-1/2" Целокупната Должина. 2 Flute. 3/8" 90 СТЕПЕН 2 FLUTE КАРБИД забележување на т.н "DRILL90d CAM ОСЛОБОДЕНИ POINT2-1/2" Целокупната Length1"" Flute Length2 ДЕСНАТА РАКА СПИРАЛА FLUTESMade во USA595-3750-90.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата