Wahl Професионални Texturizing од Кикирики Snap-На Clipper/Тример Сечилото #2070-100 – Одговара Wahl од Кикирики и Фунта Куршум

Wahl Професионални Texturizing од Кикирики Snap-На Clipper/Тример Сечилото 2070-100 – Одговара Wahl од Кикирики и Фунта Куршум

Това е достапна
DEN 458.16
Количината на стоката:

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕЦИЗНОСТ : Од Wahl Професионални е комерцијални одделение линија на производи, Texturizing од Кикирики Snap-На Clipper/Тример Сечилото е наменет за професионална употреба само и е дизајниран да овозможи остри перформанси дека експерти на побарувачката.ЛЕСНО ДА се ПРОМЕНИ : Држи clipper цврсто, притисни ножеви далеку од пред clipper.Ножеви ќе падне во едно парче.Потоа ставете на дното табот на сечилото шасија во простор што е предвидено во тример домување и snap на своето место.СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : Пакет содржи (1) Wahl Професионални Texturizing од Кикирики Snap-На Clipper/Тример Сечилото #2070-100. Замена на Ножот за Wahl Професионални Кикирики #8685 и Фунта Куршум #8035. Направен во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата