Парк & Сонцето Спортски Три-Топка Одбојка: Преносни Отворено 3-Начин Нето Систем, Професионални Серија

Парк & Сонцето Спортски Три-Топка Одбојка: Преносни Отворено 3-Начин Нето Систем, Професионални Серија

Това е достапна
DEN 6599.52
Количината на стоката:

Три-начин одбојка поставите доаѓа со две-парче не-rusting алуминиум стандард столбови.Multicolor, тешки три-начин нето. 0.25 човек линии и 10-инчен челик удели.Претходна мери граница за помалку подесување и многу повеќе играат.Опрема торба и играње инструкции.TRI-ТОПКА ПРО СЕТ (3-начин одбојка сет) 1-3/4" Телескопски, алуминиум столбови (2 pc.) Нуди 3 висина корекција за мажи, жени и coed игра 3' x 32' 3-начин, мулти-боја ракав одбојка нето (pre-прилог) 1/4" Guyline поставува w/напнатост прстени 10" Челик земјата удели (6) 1/4" Пре-мери граница w/handwinder ИО-1000 носи торба со целосна патент Заврши правила и играње инструкции се вклучени.Оваа нето систем им овозможува на повеќе играчи на суд и се додава пресврт на стандардот играта на одбојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата