EMIAOTO Додаток Појас Tensione за р Мини Купер 2002-2008 38404, 89611

EMIAOTO Додаток Појас Tensione за р Мини Купер 2002-2008 38404, 89611

Това е достапна
DEN 1147.20
Количината на стоката:

ОЕМ Дел Броеви : 38404, 89611. Одговара за£ºr Мини Купер 2002-200. Услови : нов и висок квалитет.Производот е со иста големина како на оригиналниот дел, и замена е едноставно.Една година гаранција, предаден во рок од 1-2 дена и се доставени во рок од 10-20 дена.Ние наплата или reship за не-примени предмети кои се над нашата проценка превозот време за слободни.Објектот Состојба : НОВА Пакет се Вклучуваат : 1 X Компјутери : Мини 2002-2008 Cooper S за Да се избегне купување на погрешен додатоци.Ако постои било каков проблем.Можете да ни e-mail за совет.Ви благодарам многу.Постојат голем број на делови за автомобили во нашата продавница.Ако не можете да најдете додатоци што ви треба.Можете да не контактирате преку е-маил.Ви посакувам среќен живот.Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата