Суета Фах Када Фах Нордиските Стил Овална Накит Складирање Служат Фах Послужавник Нерѓосувачки Челик Снек Фах Метал Складирање Злато Декорација Дома Организатор

Суета Фах Када Фах Нордиските Стил Овална Накит Складирање Служат Фах Послужавник Нерѓосувачки Челик Снек Фах Метал Складирање Злато

Това е достапна
DEN 444.72
Количината на стоката:

Да зачувате простор : На лента е совршен за уредно уредување на вашиот шампон, лосион за шишиња, козметика, toiletries и други суета essentials, која е доволно голема за да се одржи вашите објекти без да се зема премногу место на вашиот салон.Компактен и лесен дизајн, лесно да се движите и да се носи, исто така, може да се сместат на растенијата или декорација предмети на неа.Мазна и покачување на работ withou брус, лесно да се чисти и да ги чува.Одговара за балкон, бања, суета countertop, лен плакарот, ноќни маса, кујна livingroom, dinning соба на отоманската империја, dinning маса, кафе на маса, ноќната и на други места што сакате.Против пролизгување мат дизајн на дното, мода appearence, најдобри идеја за домаќинство или во хотел!.МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : во Зависност од вашите различни потреби, овој фах одговара за балкон, бања, суета countertop, ноќни маса, кујнски и други места што сакате.Оваа лента може да биде ставен во бања washstand, дневна соба, кафе на маса, спална соба облекување маса, итн., која е одраз на вкусот на вашиот живот.Оваа лента trinket сад е совршен роденденски подарок, годишнина подароци, Божиќ подарок, Нова Година на подарок, итн.Нордиските Стил Овална Накит Складирање Служат Фах Послужавник Нерѓосувачки Челик Снек Фах Метал Складирање Злато Декорација Дома Организатор - Исклучителна бања складирање послужавник, високо-одделение и дарежлив, за да се задоволат потребите на домот бања или единица.- Компактен и лесен дизајн, оваа послужавник може да се пресели во секое време и лесно да се носат, можете да ги зачувувате растенијата или декорација предмети на неа.- Примена : Совршен за бања, тоалет, спална соба, или било каде во дом или хотел.Белешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3% разлика според упатство за мерење.2. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата