2-во-1 Прва Помош Комплет за Автомобил - 250 Парче - Прва Помош Колекции за Бизниси | Home Прва Помош Комплет, Бонус Мини 1 Помош Комплет, Итни Материјали за Патување, работ?

2-во-1 Прва Помош Комплет за Автомобил - 250 Парче - Прва Помош Колекции за Бизниси | Home Прва Помош Комплет, Бонус Мини 1 Помош

Това е достапна
DEN 1771.20
Количината на стоката:

2-во-1 ДИЗАЈН, оптимизиран за прва помош комплет за покривање на широк спектар на повреди.Ние го најде совршениот избор на содржини кои сте, најверојатно, за потреба во случај на неочекувани моменти (особено ако живеете во Земјотресот Склони Области или се изложени на други природни непогоди).НАПРАВЕТЕ ГО ПРВИОТ ЧЕКОР ЗА ДА СЕ ПОДГОТВАТ.Бидете сигурни дека ќе го задржи тоа блиску до рака кога професионална медицинска нега може да биде одредено растојание.Чувајте ги во вашиот бубачки од торба, ранец, возило ракавица за замрзнување или med кабинет за брз пристап.Се препорачува за Чамец, Канцеларија, Кујна, Патот Патувања, Backpacking, Патуваат, Спортски и многу повеќе.ИЗДРЖЛИВИ повторно да патуваат светот, или само venturing надвор за ден, вашата безбедност е од витално значење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата