D&D PowerDrive 128099 RANSOMES Kevlar Замена Појас, 1 Бенд, Aramid

D&D PowerDrive 128099 RANSOMES Kevlar Замена Појас, 1 Бенд, Aramid

Това е достапна
DEN 271.68
Количината на стоката:

Појас 4 LK 1/2 x 36in ОК (AK34).Произведено во кина.Произведени од страна на D&D Power Drive.Пакет тежина : 1.0 lbs.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата