Zonster 5 Листови Гроздобер Агол Kraft Хартија Налепници,за DIY Занаети Scrapbooking Фото Албуми Патување Порака Одбор на Списанието

Zonster 5 Листови Гроздобер Агол Kraft Хартија Налепници,за DIY Занаети Scrapbooking Фото Албуми Патување Порака Одбор на Списанието

Това е достапна
DEN 1646.40
Количината на стоката:

Висок Материјал : боја, слика делови се направени од мека хартија, На фотографиите може да бидат земени во секое време, како ви се допаѓа, и таму ќе биде на фотографии.Примена : DIY фото албуми/Scrapbooking, помагајќи ти да го поправи вашиот фотографии во албуми/scrapbooking трудови или на ѕид.Широко се Користи : Тоа е се користи за бележник, слика рамка, фото албум, меморија книга, весник и дневник, исто така, може да се примени за фото ѕид декорација,исто така, се користи за заштита на монтирање на фотографии, карти, книга страници и слики.Лесен за Инсталација : Овие фото агол налепници се само-лепило, кои се лесно да се примени и да се создаде гроздобер стил за фотографии.Опис : FIive-боја е 5pcs.Еден за секоја боја.Прво стави агол налепници на двете страни на фотографијата.Како да го користите : .Количина : 1 лист =24pcs на фото агол налепници;Вкупно 5sheet.Потоа ставете ја во соодветното албум локација.Големина : како што е прикажано.Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за мерење.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата