20 Поставите Завртки и Заштита Поставите M4x60 Завртка со 6x60 Пластични Проширувач Водител на Завртка Дупка Спојници и Завртки Поцинкуван Позлатен за Base Празен Ѕид Кон

20 Поставите Завртки и Заштита Поставите M4x60 Завртка со 6x60 Пластични Проширувач Водител на Завртка Дупка Спојници и Завртки Поцинкуван

Това е достапна
DEN 174.96
Количината на стоката:

Завртка големина : M4x60mm; Големината на пластични јакна : Φ6-60mm; 20 парчиња ребрести base подлога и 20 парчиња Филипс рамна глава само прислушување завртки во по пакет.Висок квалитет Поцинкуван завртки, чувствувате отпорност на корозија, ' рѓа отпор и одличен оксидација отпор.Пластични шупливи-ѕидот подлога се и светлината и тешко, издржлив и не е лесно да се биде скршен, која може да се обезбеди долго време користење и продолжување на завртки живот.Вежба дупки во означените точки вежба малку на прв, а потоа чекан пластични ѕид подлога во дупките и ги заостри само - прислушување завртки во ѕидот подлога со шрафцигер.Ребрата на пластична подлога се прошири на две спротивставени страни, како што затегнете ја завртката, анти-ротација структура дизајн на проширување ракав спречи сидро од вртење во дупка за време на инсталацијата.Филипс рамна глава завртка темата е многу остар, чисти и точни, тоа не е лесно да се надвор од форма и се лизна во процесот на валање.Овие подлога и завртки асортиман проекти се идеални за многу намени, работи одлично за виси до електрични тела, ТВ месеци, слика рамки, завеса прачки, полици, дома декор, бања прибор, кујнски прибор, кука за инсталација, итн.Големина : Φ6-60mm Спецификација : Материјал : Метал, пластика ;Број на Предмети 20 Поставите Завртка големина : M4x60mm; Големината на пластични јакна : Φ6-60mm Боја : Жолто + Месинг Карактеристики : Овие подлога и завртки асортиман проекти се идеални за многу намени, работи одлично за виси до електрични тела, ТВ месеци, слика рамки, завеса прачки, полици, дома декор, бања прибор, кујнски прибор, кука за инсталација, итн.Големина : Φ6-60mm Ѕид Подлога и M4x60mm Само-Прислушување Завртки Лесно да се Инсталира : Вежба дупки во означените точки со малку вежба на прв, а потоа чекан пластични ѕид подлога во дупките и ги заостри само - прислушување завртки во ѕидот подлога со шрафцигер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата