VVlight Правец На Chimes Луксузни Геометриски Аметист Прозорец SunCatcher/Witchy Сонцето Catcher/Boho Оркестарот/Виножито Создателот/Виси Кристал Призмата/Кристал Дома Декорација

VVlight Правец На Chimes Луксузни Геометриски Аметист Прозорец SunCatcher/Witchy Сонцето Catcher/Boho Оркестарот/Виножито Создателот/Виси

Това е достапна
DEN 559.20
Количината на стоката:

Тоа изгледа прекрасно, и украси на windows, ќе ви направи искра.Бренд рачно изработени уникатни и внимателен подароци или свадба подароци.Кристална топка призмата на прозорецот рамка закачалка виножито фабрика серија дом градина декорација pendant со кука.На easytouse S кука може да се закачи на било кој прозорец што сака дворот дрво градинарски и должината може да се прилагоди повеќе лесно.Обично стаклени призми може да се одразат убава светлина места, но всушност се должи на спектар, тоа само може да се одрази на виножитото преку сончева светлина додека транспарентен призми се одрази повеќе од боја призми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата