Морнарско Сини и Злато Confetti Балони, 50 персонални компјутери 12 инчен Бисер Бели и Златни Метални Хром Роденден Балони за Прослава за Дипломирањето Партија Балони

Морнарско Сини и Злато Confetti Балони, 50 персонални компјутери 12 инчен Бисер Бели и Златни Метални Хром Роденден Балони за Прослава

Това е достапна
DEN 215.76
Количината на стоката:

【Она што Ќе Добиете за】 : Овие латекс партија балони вклучува 50 компјутери , 15 компјутери морнарско сини балони, 15 компјутери бисер бели балони, 10 компјутери злато confetti балони и 10 компјутери златни метални балони.Тие се идеални за додавање на дополнителна доза на забава и да било забавни настан. 【Тоа како да го Користите】 : Овие 50 компјутери партија балони и двете може да се одржи хелиум и воздухот.Најдобар начин за бришење на површина на балони со сува крпа или коса и свила.И тоа не е препорачливо да се користи пумпа за брзо да се надува, така што confetti се полесно да се sticked. 【Не-токсични Латекс Балони】:Овие сина избрани балони се направени од висок стандард на квалитет на материјалот.тоа е не-токсични и не е лесно да се појави.Тие се безбедно да се користи и играле околу децата. 【Совршен Партија Украси】 : Овие лица балони додавање романтично и празнична атмосфера во вашата партија, Бебе Туш, Свадба, роденден, Денот на Вљубените, годишнината партија, булчински туш итн. 【100% Задоволство Гарантира】: Ние сме многу убедени со квалитетот на нашите латекс балони за што се користи за оценка На квалитет на материјалите.Својот процес на производство, се следи за да се обезбеди нејзиниот квалитет.По купување на овој производ, вие се покриени со 100% пари гаранција за враќање.Морнарско Сини и Злато Confetti Балони За Партија.Планира да има извонреден привлечен партија?.Без разлика колку години имаш секоја партија мора да има балони.Украсете со оние домот и добар изглед партија балони од вашата фантазија.Овие сигурно ќе изгледа убаво долу на подот, горе на таванот или закачите на ѕид.Својот идеален простор спојници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата