Gaming Mouse Pad Секси Аниме Девојка RGB Mouse Pad XXL USB Светлечки LED Гејмер Компјутер Лаптоп RGB Игри Додатоци,27.55 инчен x12 инчен

Gaming Mouse Pad Секси Аниме Девојка RGB Mouse Pad XXL USB Светлечки LED Гејмер Компјутер Лаптоп RGB Игри Додатоци,27.55 инчен x12

Това е достапна
DEN 1569.60
Количината на стоката:

Совршена Големина : Големи gaming mouse pad дизајн (600x300x4 mm / 24x12x0.15 инчи) - (700x300x4 mm / 27.55x12x0.15 инчи) - (800x300x4 mm / 31.49x12x0.15 инчи) - (900x400x4 mm / 35.43x15.74x0.15 инчи) го прави обезбеди поголема површина одговара и за тастатура и глушец.RGB Gaming Mouse Pad : Вашиот led mouse pad карактеристики RGB позадинско осветлување ефекти со 14 различни светлосни режимите за префрлување, создава кул игри средина, совршен за PC игри.Мазна Површина и Не се Лизга База : Вашиот гејмерски gaming mouse pad е направен од супер влакна и мека, мека ткаенина површината со не се лизга гумени основа, цврсто костец на десктоп, гејминг глувчето може да се лизга на душеци игри глувчето прецизно и лесно.Мазна Водоотпорен Површина : површина е направена на superfine влакна плетенка материјал, обезбедува супер мазна површина и прецизни глувчето за позиционирање.Водоотпорен површината на водата-отпорни слој, ефикасно да се спречи случајно оштетување од истури течност.Ефективни и 100% Гаранција : ќе бидам многу изненаден дека тоа е голема RGB игри мат, ако примите неисправни објект, ние нудиме ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или СЛОБОДНА ЗАМЕНА.Спецификации : Светло тип : RGBConnector Тип : USBSize : 600x300x4 mm / 24 инчен x12 инчен x0.15 inch700x300x4 mm / 27.55 инчен x12 инчен x0.15 inch800x300x4 mm / 31.49 инчен x12 инчен x0.15 inch900x400x4 mm / 35.43 инчен x15.74 инчен x0.15 inch Materials : микро-текстура крпа и rubber Supplied : 1x RGB игри глувчето pad1x микро USB cable The RGB mouse pad е дизајнирана за да им обезбеди висока прецизност во игри дуели, па можете да ја обезбеди својата победа во секое време со помалку напор.Можете да ги користите ова појавување на игри mouse pad со позадинско осветлување механички тастатура.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата