MakeMeChic Жените Долг Ракав Планина Печатени Sweatshirt Сечење на Врвот Дуксери

MakeMeChic Жените Долг Ракав Планина Печатени Sweatshirt Сечење на Врвот Дуксери

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

Полиестер, Памук и Spandex.Машина За Миење.Долг Ракав, Убава Печати, Drawstring Маскирани дизајн.Сечење На Врвот.Ткаенина има некои се водат.Редовно се вклопуваат, мала тежина, меки и удобни.За Жените и Јуниори.ПРИЛИКИ : Случајни/Училиште/Работа/Спорт или секојдневниот живот, добар избор за натпревар со висок појас leggings или фармерки.Удобно и Дише ткаенина.Машина За Миење/ Хлор.Ве молиме погледнете ги нашите ТАБЕЛАТА во 3 слика за слика додворувања.Големина на Табела : XS : Рамо : 16.9", Биста : 37.4", Должина : 19.7" S : Рамо : 17.5", Биста : 39.4", Должина : 20.1" М : Рамо : 18.1", Биста : 41.7", Должина : 20.5" L : Рамо : 18.7", Биста : 44.1", Должина : 20.9" XL : Рамо : 19.3", Биста : 46.5", Должина : 21.3".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата