Eouine за OnePlus 7T Случај, Телефон Случај Транспарентен Јасно со Моделот Ултра Тенок Shockproof Мека Гел TPU Силиконска Маска Браник Кожата за OnePlus 7T паметен Телефон. (2 Елени)

Eouine за OnePlus 7T Случај, Телефон Случај Транспарентен Јасно со Моделот Ултра Тенок Shockproof Мека Гел TPU Силиконска Маска Браник

Това е достапна
DEN 263.76
Количината на стоката:

Совршен за One Plus 7 T 6.55" паметен телефон, не се погодни за други уреди.Направени од TPU материјал, мека и еластична, не-токсични и еколошки, трајни производи за долга употреба.Персонализиран печати шема дизајн го прави вас и вашиот паметен телефон погледнете повеќе уникатен, одлична изработка спречува печати на моделот од лесно доаѓа надвор.Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Шок-апсорпција да се заштити вашиот One Plus 7 T паметен телефон добро, против пролизгување својства да им даде на вашиот паметен телефон поголема адхезија на површини.Воскресна bezels да им понуди заштита за екран и камера, Прецизно сечење и дизајн го прави можете лесно да пристапувате до сите порти, копчиња, камери и така натаму.Eouine нуди на своите клиенти на најдобар квалитет на производи на Заштитен Браник Случаи, електронски додатоци, нашата цел е клиентот 100% задоволство.Совршен за One Plus 7 T паметен телефон, не се погодни за други уреди.Направени од TPU материјал, мека и еластична, не-токсични и еколошки, трајни производи за долга употреба.Персонализиран печати шема дизајн го прави вас и вашиот паметен телефон погледнете повеќе уникатен, одлична изработка спречува печати на моделот од лесно доаѓа надвор.Компактен, тенок и лесен дизајн овозможува минимална рефус со дополнителна контрола и се чувствуваат.Шок-апсорпција да се заштити вашиот One Plus 7 T паметен телефон добро.Против пролизгување својства да им даде на вашиот паметен телефон поголема адхезија на површини.Воскресна bezels да им понуди заштита за екран и камера, Прецизно сечење и дизајн го прави можете лесно да пристапувате до сите порти, копчиња, камери и така натаму.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата