Силициум Диоксид (Силициум), Прав -325 мрежа, 99.5+%, 100g

Силициум Диоксид (Силициум), Прав -325 мрежа, 99.5+%, 100g

Това е достапна
DEN 1807.20
Количината на стоката:

Спакуван во resealable поли торба.Силициум Диоксид (Силициум), Прав -325 мрежа, 99.5+%, 100g За Истражувања и Развој Не се за дрога, човечки, животински или храна употреба Спецификации : Si O2 (Силициум Диоксид) 99.5+% Fe2 O3 (Железо Оксид).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата