AISSO Duffel Торба за Жени Мажи Ѕвездена Маглина Простор Спортски Сали Tote Торба Викенд во текот на ноќта Патна Торба Отворено Багаж Чанта

AISSO Duffel Торба за Жени Мажи Ѕвездена Маглина Простор Спортски Сали Tote Торба Викенд во текот на ноќта Патна Торба Отворено Багаж

Това е достапна
DEN 743.76
Количината на стоката:

Оваа салата кеси големина е 17.7 x 9 x 9 инчи, Twill+сунѓерот+праска кожата, отпорен на вода платно, издржлив и лесен.Една од главните патент џеб, од една страна џеб, еден внатрешен џеб, од една страна џеб со мазна метал патент, со прилагодливи рамо и ремени.Мека paded се справи ви овозможува да го рака носат удобно, На кој се одвојува рамо, рака е прилагодлив за вашата различни сметководствена потреби, може да закачи го на рамо, го носат низ телото, или го носат на багаж, како tote торба.Во споредба со многу монотоно спортски барел кеси сте виделе, оваа барел торба со уникатни печатење шема дизајн, својот прекрасен изглед дефинитивно ќе направат да се издвоите на прв поглед.Совршен за преку ноќ патувања, земајќи ги во теретана или јога, трговски активности на отворено, на плажа, на фестивалот, или како пелена торба.Мултифункционален Салата Торба Спорт Duffer Торба Викенд во текот на ноќта Патна Торба Спецификации : Големина : 17.7 x 9 x 9 инчи/45x23x23cm Рака Должина : 49.2 во/125cm Тежина : 0.9 lb Карактеристики на Производот : 1-Мазна Патент Дизајн. 2-Отстранлив Прилагодување Подлога Рамо, Рака, Лесно да се носат, Без притисок на рамениците, подобрена удобност кога се движите. 3-Мултифункционален Торба, Идеални за патување, спортување, фитнес, јога, пливање, екскурзии, викенд getaways, кампување, итн. 4-3 D Испечатени Обрасци Тема, секогаш Има една која ви се допаѓа.Пакетот Вклучува : 1 × Салата Duffel Торба Топло совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3)Нормално, ние ќе брод во 1-3 дена според вашата нарачка статус, и тоа ќе биде потребно за 2-3 недели, за да пристигнат на вашата страна. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата