Удобен Час дивиот свет Колекција Слон Еден Грб Кука, Облека Багажник, Животински Декоративни Ѕид Закачалка, Бела, 7-инчен Polyresin

Удобен Час дивиот свет Колекција Слон Еден Грб Кука, Облека Багажник, Животински Декоративни Ѕид Закачалка, Бела, 7-инчен Polyresin

Това е достапна
DEN 470.16
Количината на стоката:

Слон глава ѕид закачалка една кука во бела боја - декоративни виси облеката железнички set - лесен за монтирање на ѕид - одличен додаток за вашиот дом, канцеларија, продавница и каде е потребно - тоа е лесен и направено во убав детал.Димензија : 5.31 инчи Должина x 2.16 инчи Ширина x 7.48 инчи Висина.Материјал : 100% polyresin страна направена и насликани.Ново објавени колекција-соодветен подарок за животните и љубители на ѕид оркестарот на колекционери-повеќе животинско главата дизајн закачалка може да се најде во УДОБЕН ЧАС продавница.Ново објавени колекција-соодветен подарок за животните и љубители на ѕид оркестарот на колекционери-повеќе животинско главата дизајн закачалка може да се најде во УДОБЕН ЧАС продавница.Убава фигура за домашна декорација или подарок за секоја прилика.Ново објавени колекција.Соодветен подарок за љубители на животните.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата