Kidoozie Ѕиркаат N Ѕиркаат Јајца - Ментално Стимулирање – Вработува Тактилни Ангажман – за Возраст од 12 Месеци и До

Kidoozie Ѕиркаат N Ѕиркаат Јајца - Ментално Стимулирање – Вработува Тактилни Ангажман – за Возраст од 12 Месеци и До

Това е достапна
DEN 478.08
Количината на стоката:

ЗАБАВА И КОРИСНИ : Овие смешни се соочува јајца од Kidoozie ѕиркаат од врвот на јајце картон и сте сигурни да се направи сите да се насмевка!!!Се отвори картон за да се открие половина дузина јајца, секој со свој уникатен личност.ПИСКЛИВ ЗВУЦИ : Нашата Ѕиркаат N Ѕиркаат Јајца не само ментално стимулирање, но исто така забавно да се игра со нив!Тие имаат симпатична squeakers вклучени во кокошки.Подигнете го исклучите eggshell да се открие слатки, шарени пиле внатре и притиснете надолу на пиле да го слушнам него квичат.КВАЛИТЕТ на ВГРАДЕНИ : Како и сите Kidoozie производи, на оваа игра сет беше изградена со користење само на безбедни и врвен квалитет на материјалите, која ќе трае вашето дете за годините што доаѓаат.Оваа играчка е идеален за проширување ментална кондиција преку креативна игра во малите деца.МЕНТАЛНО СТИМУЛИРАЊЕ на : Истражувањата покажуваат дека воведувањето на децата да корисни вештини на почетокот во развојот води кон повеќе усогласени ментална кондиција.Нашите Ѕиркаат N Ѕиркаат Јајца се вклучат и подобрување на децата на фината моторика и решавање на проблеми вештини, и исто така ги учи како причина и последица принцип.СПЕЦИФИКАЦИИ : Пакетот вклучува (1) картон и (6) симпатична јајца со различни пилиња во внатрешноста.Совршен за возраст од 12 месеци и нагоре.Опис на производот Од неговото основање во 1967 година, Меѓународната Playthings, ДОО има excelled во испораката на иновативни и забавни производи со интегритет, супериорна игра вредност и дете развојни квалитети на потрошувачите.Во текот на своето 40-годишно постоење, IP ДОО прерасна да стане една од најголемите и најреномираните добавувачи на квалитетни производи во Северна Америка специјалност индустрија.Од Производителот Овие смешни се соочува јајца од Kidoozie ѕиркаат од врвот на јајце картон и сте сигурни да се направи сите да се насмевка!!!Се отвори картон за да се открие половина дузина јајца, секој со свој уникатен личност.Нашите Ѕиркаат N Ѕиркаат Јајца не само ментално стимулирање, но исто така забавно да се игра со нив!Тие имаат симпатична squeakers вклучени во кокошки.Подигнете го исклучите eggshell да се открие слатки, шарени пиле внатре и притиснете надолу на пиле да го слушнам него квичат.Како и сите Kidoozie производи, на оваа игра сет беше изградена со користење само на безбедни и врвен квалитет на материјалите, која ќе трае вашето дете за годините што доаѓаат.Оваа играчка е идеален за проширување ментална кондиција преку креативна игра во малите деца.Не постојат лоши јајца во овој картон - тоа е чиста, свежа забава за сите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата