Улица Старател SGGCX2PRO+ 2021 Цртичка Камера со GPS, CPL & 32GB MicroSD Картичка

Улица Старател SGGCX2PRO+ 2021 Цртичка Камера со GPS, CPL & 32GB MicroSD Картичка

Това е достапна
DEN 3838.80
Количината на стоката:

60 РАМКИ-ПО-ВТОРО : Искуство на снимањето владеење на 60 fps!Собирање повеќе рамки-по-вториот доведува до камерата е уникатна способност да го фати и репродукција интензивна и брза видео сцени во satisfyingly мазна стапки.Скептични?Само Google "60fps Примерок Снимки" и се подготви себе си за WOW фактор.НА IMX291 EXMOR R : Иам нов SONY IMX291 EXMOR R (Грб Осветлени) Image Sensor најдобро познат за тројно подобрување на квалитетот, екстра лесно собирање, и на пиксели 1080 P резолуција за производство на импресивни слики и видеа денот или ноќта.Можете да се потпираат на EXMOR R апсолутно да го фати на важни детали кога ќе им треба најмногу!.НА ПРОСТОР за ПОЛНЕЊЕ : Што навистина се повеќе со Улица Старател Бренд, кој сега нашата Премиум Додатоци Комплет кој вклучува целосен опсег на дополнителна опрема од огромна важност за непречено функционирање на вашиот цртичка камера.SET-ТОА-s максимум.Во корист на оваа карактеристика е што ви дава широк-широка време за да превземете било снимката вреди разгледување, споделување на датотеки, или за одржување на лична евиденција.Кога станува збор за снимката која може да биде од значење, сите релевантни датотеки ќе бидат заклучени и се обезбедени на мемориската картичка за пронаоѓање на подоцнежен датум.Во случај на влијание, камерите Гравитацијата Сензор (G-сензор) автоматски ќе се заклучува и ограничување на датотека да бидат препишани.Датотеки, исто така може да биде рачно заклучен и е ограничено со притискање на итни копчето.Како што регистарски таблички, улица сигнализацијата, и кул снимки за споделување.Во корист на ова е дека било снимката пред и по еден важен настан ќе биде retrievable дури и ако камерата е лево на снимањето.Користење на GPS технологијата, сите снимката е снимена со GPS конкретни податоци вклучени.Време, брзина, и точните координати се каталогизирани за секој видео датотека.Информации потоа се достапни за користење на Улица Старател Dashcam Гледачот.GPS податоци, исто така, ќе се прикаже на дното на секоја видео клип за точноста.Кога споделување или прикажување на видео датотеката(е) од вашата камера како визуелен доказ за некој настан, GPS податоци ќе се обезбеди неоспорен приказна од каде, кога и колку-брзо.Улица Старател SGGCX2 PRO беше дизајниран со корисникот во умот.Оваа камера сега е полесно од кога и да се постави со доволно онлајн документација, Брз Почеток Водич вклучени, како и пријателски агенти токму тука, во САД, да им помогне на секој чекор од патот.Во Корист на корисникот пријателски производ, како и добро документиран систем е тоа што ќе ни како вашата безбедност на интернет.Да ни даде на повик или пука на нас е-маил секогаш кога ќе се чувствуваат како тоа 7 дена во неделата!Па бидете таму!.Улица Старател SGR291 CAM е Факултативниот Секундарна Камера за на Улица, Старател SGGCX2 PRO+.Plug and play оваа секундарна камера во SGGCX2 PRO+ на активните dual channel снимање.SGGCX2 PRO+ Ажурирање на Фирмверот Потребно.Имате прашање?.Секогаш беа на стенд-бај да одговори на сите прашања или прашања може да имате пред или по купувањето.Само да стапите во контакт со еден од нашите агенти!. - Улица Старател Тим.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата