БАКНЕЖ Рубин Бакнежи Мат Кармин (RMLS10 - Capri Портокал)

БАКНЕЖ Рубин Бакнежи Мат Кармин (RMLS10 - Capri Портокал)

Това е достапна
DEN 119.76
Количината на стоката:

Заврши во ултра мат со врховниот престојуваат моќ.Заврши во ултра мат со врховниот престојуваат моќ.Derenches усни со задебелени букви, брилијантен и живописни бои.Уживаат Во Следните Супер Богати, Брилијантен И Долготрајни Боја.Целосна Покриеност Боја Без Да Остават Усните Сува.Веднаш се поставува на усните и создава целосна тело pout.Интензивна боја и висока пигментацијата.Бакнеж Рубин Бакнежи Мат Кармин, Capri Портокал, Целосна покриеност боја без да остават усните сува.Лесно се вклопува во purses и кеси.Богата мат финиш.Достапни во 24 различни бои.Доаѓа во живописни capri портокалова боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата