Stikka Винил Автомобил Худ Заврши Полна Боја Графика Decal На Негативец Џокер Arkham Налепница 59x69 (150cm x 175cm)

Stikka Винил Автомобил Худ Заврши Полна Боја Графика Decal На Негативец Џокер Arkham Налепница 59x69 (150cm x 175cm)

Това е достапна
DEN 2157.60
Количината на стоката:

Налепница, големина : 59"x69" (150cm x 175cm).Custom size е на располагање.Полна боја Винил Худ Налепница на Џокер.Ние ги користиме само високо-квалитетни винил филм за производство.Може да се види како да се измери вашиот худ во слики.Ако ви треба custom size, само нас контакт и ние ќе го направи тоа за вас.Ако не може да се измери вашиот худ, контактирајте со нас пред да го купат, ќе помогне да се цел право големина.Тоа е високиот квалитет на сликата.Материјалот е ламинат за да го заштити од надворешната средина.Значи, можете да бидете сигурни дека сликата нема да биде оштетен.Тоа ќе се вклопи во било кој автомобил, камион или SUV Ние користиме високо-технолошка опрема за производство на decals.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата