ZHANGQQ Рачки, Рачки за кабинети, Фиоки, Вратата handl Облекување Маса се Справи со 1 Плоштад се Справи со Шкафот Плакарот Плакарот Облекување Маса Врата се Справи со Обле?

ZHANGQQ Рачки, Рачки за кабинети, Фиоки, Вратата handl Облекување Маса се Справи со 1 Плоштад се Справи со Шкафот Плакарот Плакарот

Това е достапна
DEN 967.20
Количината на стоката:

Е совршен начин да го додадете вашето чувство за стил во вашиот дом décor.Едноставна промена може да има огромно влијание врз изгледот и чувството на секоја соба.Едноставно направи драматичен и возбудлив промена со овој мал прекрасен фиока knob.Стилски и модерен дизајн.Едноставен и мека крива се справи со дизајн не само што ја зголемува удобноста кога се инсталира сечење во табли,палети,дрвени кутии и кабинети,но исто така создава посебна точка и атмосфера.Стилски изглед дизајн,чувствувате функција,тивка работа.Е нашиот уникатен шарм екранот.Изгледот е едноставна и великодушни.Дршката е чиста и безвременски изглед,погоден за кујната кабинети,спална соба плакари и многу други сцени.Ние веруваме дека нашата справи ќе донесе повеќе елегантен и модерен изглед на вашата прекрасна соба.На рачки имаме чиста и безвременски изглед, кој работи со farmhouse,гроздобер,традиционални и преодни стилови.Опис : Кристал кабинет фиока повлече knob може да понуди суптилна промена без надмоќна соба.Оваа фацетирани фиока повлече обезбеди vibrancy на дизајн и допир на елеганција кои може да се инкорпорираат во било која декорирање шема.Едноставно направи драматичен и возбудлив промена со овој мал прекрасен фиока knob.Спецификација : Материјал : Цинк Alloy Color : Silver Pitch на Дупки : Еден Span Length(Прибл.) : 1.22 инчен/31mm Width(Прибл.) : 1.22 инчен/31mm Height(Прибл.) : 0.83 инчен/21mm Screws Должина (Прибл.) : 0.87 инчен/22mm Application : Фиока,bookcase,гардероба итн.Пакетот Вклучува : 1 x Повлече Справи со Knob1 x Screw Our услуга начело е задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања или коментари во врска со примената на производот,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Material:
Zinc Alloy
Color:
Silver
Pitch of Holes:
Single Span
Length(Approx.):
1.22inch/31mm
Width(Approx.):
1.22inch/31mm
Height(Approx.):
0.83inch/21mm
Screws Length (Approx.):
0.87inch/22mm
Application:
Drawer,bookcase,wardrobe etc.
Package Includes:
1 x Pull Handle Knob :
1 x Screw :
Our service tenet is customer satisfaction.If you have any questions or comments about the received product,please feel free to contact us :

Слични производи во категоријата