adidas на Мажите Најважен 3-Ленти Руно Качулка

adidas на Мажите Најважен 3-Ленти Руно Качулка

Това е достапна
DEN 960.00
Количината на стоката:

70% Памук/30% Рециклиран Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Редовно одговара штрајкови удобно рамнотежа помеѓу лабава и сит.Ребрести полите.Долги ракави, со ребрести ракав.Оваа качулка е направен со рециклиран полиестер да се спаси ресурси и намалување на емисиите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата